proti - to be online   
Specjalizacje
Wśród niezliczonej ilości informacji o specjalizacjach w ramach pomocy prawnej widzimy potrzebę nowoczesnego nakreślenia ram profesjonalnej i kompleksowej usługi, świadczonej w obecnej rzeczywistości obrotu gospodarczego.

Popularne jeszcze do niedawna kojarzenie adwokata z prowadzeniem indywidualnych spraw rodzinnych i karnych powoli ustępuje na rzecz uznania profesjonalnej pomocy prawnej za niezbędną w wielu aspektach prowadzonej działalności gospodarczej, a nawet życia osobistego.

Społeczne przekonanie o niedostępności profesjonalnej pomocy prawnej skłania natomiast do poszukiwania rozwiązań bezpłatnych, za które nikt nie ponosi odpowiedzialności lub świadczonych przez osoby nie posiadające uprawień do wykonywania zawodu adwokata czy radcy prawnego.

Jako adwokaci z nowoczesnym podejściem promujemy pomoc prawną w sferach, które często są z założenia pomijane przez osoby zainteresowane, co w konsekwencji prowadzi do korzystania z usług, które nie gwarantują standardu bezpieczeństwa, poufności, doświadczenia, profesjonalizmu i ochrony, opartego na tradycjach Adwokatury Polskiej.

Wiele lat doświadczeń oraz możliwości świadczenia obsługi prawnej najbardziej wymagającym Klientom pozwoliło nam rozwinąć kompetencje poparte praktyką w wielu sferach. Zajmowaliśmy się różnorodną tematyką, dzięki czemu nie boimy się wyzwań w dowolnym obszarze. Jednocześnie kierujemy się filozofią transparentnego informowania Klienta o rzeczywistych kompetencjach i doświadczeniach.

Przedstawiamy Państwu wyłącznie te dziedziny prawa, w których czujemy się najbardziej kompetentni.

Copyright © Kaszubiak Jędrzejko Adwokaci. Wszelkie prawa zastrzeżone. Biuro: ul. Winogrady 60/2, 61-658 Poznań
projekt i realizacja: proti - to be online