proti - to be online   
04-09-2012
Z przyjemnością informujemy, iż zakończone zostały podstawowe prace związane z modernizacją i unowocześnieniem Blogu Nieuczciwe Praktyki Rynkowe.pl. Według Google Analytics już ponad 1000 unikalnych użytkowników poświęciło krótszą lub dłuższą chwilę na lekturę zamieszczanych tam wpisów. Wprowadzone zmiany ułatwią korzystanie z publikowanych informacji.

Co się zmieniło:

Przede wszystkim zmieniły się możliwości subskrypcji, a więc uzyskiwania informacji o nowych wpisach. Do wykorzystania został udostępniony kanał RSS oraz opcja informowania za pośrednictwem e-mail. Pojawiło się również więcej opcji dzielenia się treścią wpisów, w tym funkcjonalności popularnych serwisów społecznościowych.

Co się nie zmieniło:

Pozostały wszystkie dotychczasowe wpisy i publikowane będą nowe o tej samej tematyce. W dalszym ciągu tematyką Blogu będzie prawo konsumenckie i ochrona interesów przedsiębiorcy działającego w "trudnych" warunkach, szczególnie w kontekście co raz większej aktywności organów ochrony praw konsumentów. W dalszym ciągu podstawą wpisów będą doświadczenia praktyczne i rzeczywiste problemy, z którymi spotykamy się w ramach świadczonej pomocy prawnej.

Zapraszamy serdecznie do korzystania z Blogu oraz zachęcamy do subskrypcji.
Copyright © Kaszubiak Jędrzejko Adwokaci. Wszelkie prawa zastrzeżone. Biuro: ul. Winogrady 60/2, 61-658 Poznań
projekt i realizacja: proti - to be online