Od kilkunastu lat zajmuje się obsługą korporacyjną podmiotów gospodarczych funkcjonujących na rynku polskim i międzynarodowym. Projektuje i przeprowadza procesy zakładania, przekształcania, sprzedaży, łączenia i podziału spółek. Doradza w zakresie upadłości i restrukturyzacji. Reprezentuje zarówno wierzycieli jak i dłużników, wspólników/akcjonariuszy jak i członków zarządu. Prowadzi spory, negocjacje i procesy sądowe między wspólnikami i członkami zarządu.

Specjalizuje się również w prowadzeniu spraw rodzinnych i spadkowych ze szczególnym uwzględnieniem procesów rozwodowych, alimentacyjnych, spraw o zachowek czy dział spadku. Do każdej sprawy podchodzi bardzo indywidualnie, w razie potrzeby pomaga w negocjacjach czy mediacjach.

Posiada bogate doświadczenie w zakresie obrotu nieruchomościami, a także tworzenia, opiniowania i negocjacji umów.

W ramach pracy dydaktycznej prowadzi szkolenia z zakresu umów w obrocie gospodarczym, odpowiedzialności kadry zarządzającej, funkcjonowania spółek i ich organów oraz zabezpieczania i windykacji wierzytelności.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2007 roku jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. Wykonuje zawód adwokata wpisany na listę adwokatów pod numerem 2957.

Specjalizacje:

  • prawo spółek: zakładanie, audyt, przekształcenia, sprzedaż, podziały i łączenie spółek, spory między wspólnikami i członkami zarządu, procesy przeciwko członkom zarządu oraz ich obrona,
  • upadłość i restrukturyzacja,
  • fundacje i stowarzyszenia,
  • prawo rodzinne i spadkowe (rozwody, alimenty, kontakty z dziećmi, procesy o zachowek, działy spadku),
  • obrót nieruchomościami,
  • prawo pracy,
  • umowy (tworzenie, opiniowanie, negocjacje),
  • spory sądowe, mediacje, negocjacje, egzekucja.

Założyliśmy kancelarię Kaszubiak Jędrzejko Adwokaci bazując na długoletniej znajomości i współpracy. Nasze indywidualne zaangażowanie w Państwa sprawy nie byłoby jednak możliwe bez wsparcia uzupełniającego nas Zespołu rzetelnych i kompetentnych Współpracowników. Jesteśmy przekonani, że świadczenie pomocy prawnej wymaga wytworzenia relacji opartej na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu. By przejść wspólną drogę, dobry doradca nie może drażnić – musi pasować jak wygodne obuwie.

powrót na stronę główną